fbpx

מסיבת סיום במועדון לזוז

מסיבת סיום

 

כולנו היינו קטנים וצעירים, וכולנו זוכרים עד כמה כל אירוע הופך להיות בעל משמעות רבה כאשר חווים אותו בפעם הראשונה. באופן כללי, כאשר אנחנו רק מתחילים את דרכנו בחיים האלה, כל סיום, הישג וסגירת מעגל נראים לנו קריטיים וחשובים במיוחד. עכשיו, כשאנו הורים, אנו מעוניינים ליצור חוויות בלתי נשכחות לילדים שלנו, כך שהמאורע והדרך שבה הוא נערך יהיו תואמים ויצרו תחושת סיפוק אמיתית – בקרב ההורים והילדים כאחד. זו אחת הסיבות לכך שכל מכלול מסיבת סיום נערכת באותה המידה לילדים, לבני נוער וגם למבוגרים, שכן כאשר הילדים עדיין נמצאים תחת חסותנו, כל הישג שלהם הוא למעשה גם הישג שלנו.

 

מסיבת סיום

 

חגיגות מסיבת סיום – ההבדלים בין העבר והיום

 

הסיבה להתרגשות הגדולה בכל הקשור לסיומי תקופות שונות בחיי הילדים מקורה במודעות הקיימת בקרב כל אחד מההורים שהילדים יגדלו בקרוב מאוד ו”יעזבו את הקן”. כמו כן, גם הילדים עצמם מודעים מאוד לחשיבות של כל אחת מהתחנות האלו בחיים. לאורך שנים רבות כל סיום נחגג בצורה המקובלת באותה עת. בזמנים מסוימים מסיבה במקלט השכונתי היתה הנורמה, מאוחר יותר היה מקובל לקחת את כל הכיתה לבריכה ביום סיום השנה. כיום, חגיגה אמיתית דורשת קצת יותר מזה.

 

הסטנדרט הנפוץ בשנים האחרונות בכל הקשור לחגיגות מסיבות סיום עובר לאט ובבטחה למועדונים והברים באיזור המרכז, בעיקר באיזור המרכז. מדובר בדרך הטובה והמקובלת ביותר לחגוג כל סוג של סיום תקופה בחיי הילדים ובני הנוער: סיום תיכון, מסיבת גיוס, יום הולדת 18 או מסיבת שחרור מהצבא. המועדון שלנו בפרט מאפשר להזמין מגוון רחב מאוד של אנשים הקשורים באופן ישיר (וגם עקיף) לבוגרים המאושרים. אלו יכולים להיות החברים מבית הספר וממסגרות אחרות (חוגים, צופים, פעילויות נוספות מחוץ לבית הספר, ומאוחר יותר גם הבסיס והיחידה הצבאית וכו’), ומציע את מיטב האפשרויות למסיבת סיום מיוחדת, משמחת ובלתי נשכחת. מסיבת סיום כזו צריכה לכלול את הדברים שאתם וחבריכם הכי אוהבים, ובהחלט ניתן לעיתים ללכת לאיבוד ולא לבחור במקום הנכון. אז למה כן להגיע אלינו?

 

מסיבת סיום

 

אטרקציות מיוחדות – דווקא אצלנו במועדון לזוז

 

היופי של אירועי סיום במועדונים כמו שלנו, עם אווירה מיוחדת ומחשמלת, טמון באפשרות להזמין אינספור אטרקציות שיוסיפו עניין. ניתן לבחור את האטרקציות על פי תחומי העניין של כל המשתתפים. היתרון בכך הוא שבאולם יש מספיק מקום ותשתיות לכל סוג של אטרקציות לרבות מקורות חשמל, ומספיק מרחב לתחזוקה יעילה לרבות אירוח של מומחים האחראיים לאטרקציות אלה. באופן כללי, באולם ניתן לערוך כל מסיבת סוף שנה בתוספת כל סוג של אטרקציות, משום שכל אולם אירועים מתאים לכך לצד אירוח אירועים מקשת רחבה של סוגים, החל מחתונות ועד לאירועים עסקיים. כאן אנחנו כמובן מדברים על מסיבת סיום מיוחדת שאנחנו רוצים שלא תשכחו לעולם – בואו ליהנות מתותחי העשן שלנו, הדיג’ייאים המובילים, האוכל המשובח, חבילות השתיה, העיצוב המגניב ועוד!

 

ממה תהנו במסיבה שלכם?

 

חשוב לציין כי אף על פי שאפשר לערוך מסיבת סיום במסגרת אולם אירועים, אפשר וגם מומלץ למצוא אטרקציות המותאמות יותר דווקא לסוג אירועים זה, הכולל משחקים ושעשועים לילדים וגם אטרקציות למבוגרים, הקרנת סרטון לרגל האירוע, יצירת מתנות למזכרת מהערב כמו פסלונים, נרות, מגנטים מיוחדים למזכרת וכדומה. כמובן, חשוב מאוד שבסופו של הערב יהיה אלבום תמונות יפה למזכרת, ולשם כך נחוצים לא רק צלמים טובים, אלא גם תנאי תאורה מספיק טובים באולם, שיאפשרו הפקת תמונות מוצלחות מכל זווית. בחירה במועדון המתאים מבין המקומות והברים בראשון לציון או במרכז בהם תבקרו, מהווה את השלב הראשון בגיבוש האירוע המושלם לכל הדעות.

רוצים לחגוג איתנו אבל אין לכם נושא למסיבת סיום? אתם מוזמנים להזמין אצלנו מקום למסיבה הבאה שלכם!

אולי יעניין אתכם גם:

אולם כנסים במרכז
טיפים לבחירת בר-מועדון
חגיגת יום הולדת במועדון לזוז

להזמנת מקום חייגו למספר :0723927286

או השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם