fbpx

יום הולדת 16

כאשר אנחנו ילדים, לכל יום הולדת יש משמעות ענקית, אינסופית אפילו. ככל שחולפות השנים, כך יש לו חשיבות רבה יותר – עד לאותו רגע שבו הגיל כבר נהפך לדבר טריוויאלי. אין ספק שבין כל חגיגות ימי ההולדת, יום הולדת 16 מהווה את הדובדבן שבקצפת, החגיגה המתוקה ביותר שתישאר בזיכרון לאורך שנים. לפניכם כל המידע שתצטרכו על חגיגות יום הולדת 16 על מנת ליצור את האירוע המתוק ביותר בבר-מועדון התוסס ביותר מבין הברים בראשון לציון ואיזור המרכז.

מה הרעיון שמאחורי חגיגות יום הולדת 16?

כמו מסורות רבות, הרצון לחגוג את גיל 16 מגיע אלינו מארה”ב. מדובר במסורת הקיימת בצפון אמריקה (גם בקנדה) ודומה במידה רבה למסורת מקבילה מהעולם הלטיני, שבו חגיגה זו נקראת קינסניירה והיא נערכת ביום ההולדת ה-15 של הילדה, כהכנה לנישואין. מקבילה אפשרית נוספת אפשר לראות בארצות אירופה, שבהן בימי האריסטוקרטים התקיים מושג בשם “דביוטנט” – נערה שהגיע לבשלות ומופיע לראשונה באחד מהנשפים של החברה הגבוהה. כך או כך, עוד לפני יום הולדת 18 המיוחד, גיל 16 מהווה סמל של התבגרות, של הפיכתה של נערה לאישה צעירה, שלב חדש בחייה – כל מה שדרוש כדי להצדיק חגיגה אמיתית. אף על פי שמלכתחילה מדובר במסורת המשויכת יותר לבנות, גם בנים החלו לקיים אותה. הרי גם חגיגת בר המצווה היהודית נועדה בעבר רק עבור בנים, וזה לא הפריע לחברה שלנו להוסיף חג מקביל לבנות.

 

יום הולדת 16

 

כיצד ניתן לחגוג יום הולדת 16?

חגיגת יום הולדת 16 היא סמל לנעורים בדרך לבגרות, ליופי ולשיא הפריחה של היופי הנשי, תוך התמקדות בייחודיות של אופייה של החוגגת ובחיים המיוחדים והמבטיחים שלפניה. על בסיס זה, הדרך הטובה ביותר לחגוג יום הולדת שש עשרה היא על פי האינטרסים האישיים של החוגגת עצמה. הדבר עשוי לכלול נושא מיוחד שהיא אוהבת, כמו סגנון מוזיקלי או סדרה מסוימת, בחירה במוזיקה ספציפית ואטרקציות מיוחדות לאורחים. האוכל בדרך כלל מורכב מחטיפים ומממתקים, אך ניתן לגוון וליצור אירוע שאינו נופל מאירוע בת המצווה, או אפילו מתעלה עליו. זאת כיוון שהילדים כבר גדולים יותר ויכולים ליהנות כמעט מכל הבילויים האופייניים למבוגרים. בין האפשרויות הנוספות ניתן למצוא חגיגות בלופטים, במקומות לאירועים קטנים מותאמים או אפילו בבית.

היתרונות של חגיגת יום הולדת 16 באולם אירועים

אף על פי שניתן לחגוג יום הולדת 16 במגוון דרכים, האוניברסליות של אולם אירועים הופכת אותו למקום מושלם לאירוע מסוג זה. זאת משום שניתן לארח באותה המידה גם מבוגרים וגם בני נוער וליצור חוויה הדומה לנשף, מה שיזכיר לנו את הייחודיות האירופאית שעליה דיברנו לפני כן. בנוסף, באולם ניתן לגבש כל הרכב של אטרקציות שתרצו בהתאם לרצונות של החוגגת. האולם מתאים לחגוג יום הולדת 16 מתוק לבנים ולבנות כאחד, ניתן ליצור עיצוב ייחודי לכל אחת מהמסיבות ולהפוך אותה למותאמת אישית לרצונות של החוגגים וגם של ההורים שלהם. באופן כללי, האולמות כיום מאובזרים בכל הדרוש על מנת לארח קבוצות חוגגים מעורבות מכל הבחינות – גיל, העדפות מוזיקליות וכיוצא באלה. באולם ניתן למקם בנפרד את האטרקציות לחוגגים הצעירים ואת האטרקציות השמורות להורים, להקצות שולחנות להורים ומרפסת פתוחה לנערים ולנערות ועוד – האפשרויות הן בלתי מוגבלות, למעשה.

 

יום הולדת 16

 

המרכיבים החיוניים של יום הולדת 16 בימינו

על מנת לגבש את החגיגה המושלמת לנערה או לנער צעירים החוגגים יום הולדת 16, יש לקחת בחשבון מספר גורמים: מה פופולרי עכשיו בתחום זה של אירועים (על מנת לגבש את האירוע כך שלא יהיה פחות טוב משל חברים אחרים), מהם תחומי העניין הייחודיים של החוגג או החוגגת וכיצד כל שאר בני המשפחה היו רוצים לחגוג את האירוע. בנקודת המפגש של שלושת אלה נמצא האירוע הטוב ביותר שאפשר לבקש. כיום מוקדשת תשומת לב רבה לכניסה לאולם של בעל השמחה, לאלמנטים של אמנות כמו צילום סרט, הופעה עם ריקוד, שיר מוקלט וכן הלאה – מומלץ להתחשב בכישורים הטבעיים של המעורבים, על מנת לא ליצור מצבים לא נעימים. מעבר לכך, תוספות טובות יהיו קונסולות או שולחנות משחק, ביתני צילום, ביתנים שבהם האורחים מקליטים ברכות, מכונות של בועות סבון וכמובן – די ג’יי מוצלח.

כך תבחרו את האולם המושלם ליום הולדת 16

לא כל אולם הוא מספיק אוניברסלי כדי לחגוג בו יום הולדת 16, אף על פי שרבים יסכימו שכל אולם מתאים לכך יותר מלופט או ממועדון. כאשר מחפשים את המקום המושלם לחגוג בו יום הולדת 16, כדאי לשים לב למספר גורמים: המיקום הנכון, הגודל המתאים, ריבוי מתחמים המאפשר ליצור תחושת נשף ולחלק את הפעילויות לפי גילאים ותחומי עניין, והכי חשוב – צוות מעולה שמסוגל להעניק את תחושת היוקרה שחייבת להיות בכל יום הולדת 16 מתוק אמיתי.

אם אתם רוצים לשמוע עוד על אולם האירועים לזוז- LAZUZ צרו קשר עם הצוות שלנו, או התקשרו אלינו למספר 07-23927286

אולי יעניין אתכם גם:

בר מצווה בראשון לציון
יום הולדת 18
חגיגת יום הולדת במועדון לזוז

להזמנת מקום חייגו למספר :0723927286

או השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם