מסיבת סיום

מסיבת סיום

כולנו היינו קטנים וצעירים, וכולנו זוכרים עד כמה כל אירוע הופך להיות בעל משמעות רבה כאשר חווים אותו בפעם הראשונה. באופן כללי, כאשר אנחנו רק מתחילים את דרכנו בחיים האלה, כל סיום, הישג וסגירת מעגל נראים לנו קריטיים וחשובים במיוחד. עכשיו, כשאנו הורים, אנו מעוניינים ליצור חוויות בלתי נשכחות לילדים שלנו, כך שהמאורע והדרך שבה הוא נערך יהיו תואמים ויצרו תחושת סיפוק אמיתית – בקרב ההורים והילדים כאחד. זו אחת הסיבות לכך שכל מכלול מסיבת סיום נערכת באותה המידה לילדים, לבני נוער וגם למבוגרים, שכן כאשר הילדים עדיין נמצאים תחת חסותנו, כל הישג שלהם הוא למעשה גם הישג שלנו.

 

מסיבת סיום

 

מדוע כל כך חשוב לנו לחגוג מסיבת סיום?

הסיבה להתרגשות הגדולה בכל הקשור לסיומי תקופות שונות בחיי הילדים מקורה במודעות הקיימת בקרב כל אחד מההורים שהילדים יגדלו בקרוב מאוד ו"יעזבו את הקן". כמו כן, גם הילדים עצמם מודעים מאוד לחשיבות של כל אחת מהתחנות האלו בחיים. לאורך שנים רבות כל סיום נחגג בצורה המקובלת באותה עת. בזמנים מסוימים מסיבה במקלט השכונתי היתה הנורמה, מאוחר יותר היה מקובל לקחת את כל הכיתה לבריכה ביום סיום השנה. כיום, חגיגה אמיתית דורשת מעורבות מרבית של ההורים ואטרקציות נוספות. באופן כללי, רבים הבינו את הכוח הרב הקיים באפשרות לאסוף סכומי כסף קבועים מראש מכל המשפחות, ועל בסיס תקציב זה לארגן אירוע יוקרתי ומרשים ביותר.

למה דווקא באולם אירועים?

הסטנדרט הנפוץ בשנים האחרונות בכל הקשור לחגיגות מסיבות סיום עובר לאט ובבטחה לאולמות האירועים המובילים בארץ. מדובר בדרך הטובה והמקובלת ביותר לחגוג כל סוג של סיום תקופה בחיי הילדים ובני הנוער: סיום בית ספר יסודי, סיום תיכון, מסיבת גיוס או מסיבת שחרור מהצבא. האולם מאפשר להזמין מגוון רחב מאוד של אנשים הקשורים באופן ישיר (וגם עקיף) לבוגרים המאושרים. אלו יכולים להיות החברים מבית הספר וממסגרות אחרות (חוגים, צופים, פעילויות נוספות מחוץ לבית הספר, ומאוחר יותר גם הבסיס והיחידה הצבאית) וגם קרובי משפחה בוגרים וצעירים (בני דודים ובני דודות וכיוצא באלה). המשפחה משחקת תפקיד חשוב ביותר בישראל, ומספיק להזמין את כל המשפחה של כל אחד מבני ובנות הכיתות על מנת ליצור תחושה של אירוע גדול וחשוב – וזה תמיד נעים ונחמד לכל אחד מהתלמידים, בין אם הם בני 12 או 18.

כמו כן, מסיבת סיום תהיה לרוב קטנה ותכיל רשימת מוזמנים מצומצמת יותר בהשוואה לאירועים גדולים כמו חתונות וימי הולדת, ולכן מומלץ לבחור במקום כאשר מחפשים אחר מקומות לאירועים קטנים בראשון לציון או במרכז, על מנת שהמסיבה שלכם לא תראה ריקה.

 

מסיבת סיום

 

אטרקציות מתאימות לאירוע סיום

היופי של אירועי סיום במסגרת אולמות אירועים טמון באפשרות להזמין אינספור אטרקציות שיוסיפו עניין. ניתן לבחור את האטרקציות על פי תחומי העניין של כל המשתתפים. היתרון בכך הוא שבאולם יש מספיק מקום ותשתיות לכל סוג של אטרקציות לרבות מקורות חשמל, ומספיק מרחב לתחזוקה יעילה לרבות אירוח של מומחים האחראיים לאטרקציות אלה. באופן כללי, באולם ניתן לערוך כל מסיבת סוף שנה בתוספת כל סוג של אטרקציות, משום שכל אולם אירועים מתאים לכך לצד אירוח אירועים מקשת רחבה של סוגים, החל מחתונות ועד לאירועים עסקיים. האטרקציות שנערים הכי אוהבים הן קונסולות משחק, דוכני צילום, משחקים שונים ושאר הנאות קטנות שעושות את החיים של הילדים ובני הנערים הרבה יותר מהנים – מפלי שוקולד, רקדנים מקצועיים ושאר הפתעות – כל אלה מהווים סטנדרט מוכר באולם האירועים, אך במסגרת מסיבת סיום תיכון תמיד ניתן לשלב אטרקציות מיוחדות ובולטות יותר.

מה עושים במסיבת סיום כדי שיהיה כיף בצורה בלתי רגילה?

חשוב לציין כי אף על פי שאפשר לערוך מסיבת סיום במסגרת אולם אירועים, אפשר וגם מומלץ למצוא אטרקציות המותאמות יותר דווקא לסוג אירועים זה, הכולל משחקים ושעשועים לילדים וגם אטרקציות למבוגרים, הקרנת סרטון לרגל האירוע, יצירת מתנות למזכרת מהערב כמו פסלונים, נרות, מגנטים מיוחדים למזכרת וכדומה. כמובן, חשוב מאוד שבסופו של הערב יהיה אלבום תמונות יפה למזכרת, ולשם כך נחוצים לא רק צלמים טובים, אלא גם תנאי תאורה מספיק טובים באולם, שיאפשרו הפקת תמונות מוצלחות מכל זווית. בחירה באולם האירועים המתאים מבין מגוון אולמות אירועים בראשון לציון או במרכז בהם תבקרו, מהווה את השלב הראשון בגיבוש האירוע המושלם לכל הדעות.

רוצים לחגוג איתנו אבל אין לכם נושא למסיבת סיום? אתם מוזמנים להזמין אצלנו מקום לחגיגת יום הולדת מרהיבה!

אולי יעניין אתכם גם:

איך לתכנן ימי הולדת
מועדון בת מצווה בראשל"צ
אולם כנסים במרכז

להזמנת מקום חייגו למספר :0723927286

או השאירו פרטים ונציג שלנו יחזור אליכם